[ Biz Kimiz ]

Hakkımızda

Vefa Tente Branda olarak, Ülke çapında, tente branda, çadır, gölgelendirme sistemleri, açılır kapanır tente imalatı ve tır, kamyon dorse üst yapı hizmetleri vermekteyiz. 2014 yılından bu yana büyükşehir belediyesi kurumları da dahil olmak üzere, referanslarımız hizmet kalitemizi ve sektörde güvenilirliğimizi tescillemiştir. İşletmeniz için uygun ve hızlı çözümler sunarken, kaliteli hizmet anlayışını benimseyen güler yüzlü çalışanlarımızla beraber müşterilerimize 7/24 destek vermekteyiz.

[ vefa Tente Branda ]

Felsefemiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve akılcı çözümler ile buluşturarak en iyi sonuçları ortaya koymak ve karşılamak.

Misyonumuz

Başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada hizmet ağımızı geliştirerek hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Vefa Tente işine sadık, sağladığı hizmetin en iyisi olduğundan emin ve sağladığı hizmetin sonuna kadar arkasında durmaktadır.

Değerlerimiz
[ +]
Tekil Müşteri
[ +]
yıllık deneyim
[ +]
ödül ve sertifika
[ +]
Sponsorluklar
[ SSS ]

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Branda Baskı Hakkında

Tır, dorse, kamyon, kamyonet branda baskı afiş ve diğer reklam hizmetlerinde en yüksek kalitede baskılarınızı tamamlayıp, uzun yıllara varan solmama garantisi vermekteyiz.

Yapısal Hizmetler Hakkında

Tüm yapılar için tente, branda, pergola sistemler, mafsallı tente vb. hizmetlerimiz bulunmaktadır. Yapısal faaliyetlerde ve üst yapı sistemlerinde özel olarak kullanılan ürünlerimiz mevcuttur.

Kasa İmalatı Hakkında

Kamyon kasa imalatı, kamyonet kasa imalatı, damper kasa imalatı, açık ve kapalı saç kasa imalatı gibi bir çok aracın kasasının imalatını yapmaktayız.

Pergola ve Gölgelendirme Sistemleri Hakkında

Ev, yazlık, kafeterya ve işletmelerinizin gölgelik ve pergola sistemleri için mimari bir bakış açısıyla yenilik katıyoruz.

Tenteye mi ihtiyacınız var ? Hemen İletişime Geçin !