[ Hizmetlerimiz]

Pergola ve Gölgelendirme Sistemleri

İş yerlerinizin açık alanlarında misafir ettiğiniz müşterilerinizin daha iyi şartlarda vakit geçirebilmesi, doğa olaylarından etkilenmemesi için, cafe, restaurant, teras, bahçe vb açık alanların kapalı alana dönüştürülebilmesi için standart pergola ve gölgelendirme sistemlerimizle sizinleyiz. Estetik ve şık tasarımı sayesinde mekanları hem dört mevsim kullanılabilir hale dönüştürmekte, mekanlarınıza hem değer katar hem de kullandığınız alandan en fazla fayda sağlamanıza yardımcı olur.

Estetik ve tasarımsal yapısı ile bağımlı ve bağımsız bütün alanlara kurulabilme özelliğine sahiptir. Bir çok çeşit ve modeliyle ayrıca istediğiniz renk ve tasarımlarla dış mekanlarınızı en etkili şekilde kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Vefa Tente ve Branda; uzman ekibi ile uygulama yapılan alanın mimari yapısına göre sizlere çeşitli modellerde çözüm önerileri sunar. Pergola, genel olarak ön direk destekli uygulanır. Ön direğin istenmediği durumlarda, tente duvara monte edilerek askılı sistem uygulanabilir, böylece görüş engellenmeden manzaradan keyif almaya imkan tanır. Alanın mimarisine veya mekanın dekorasyon ihtiyacına göre payandalı olarak uygulanabilir.

Pergola, modern hatlarıyla, şık görüntüsü, estetik çözümleri ile mekanlarda her türlü isteğe uygun kalıcı çözüm önerileri sunar. Güçlü yapısı ile yaşamınızı destekler, dinamizmi ile keyfinizi ve konforunuzu önemser.

Tenteye mi ihtiyacınız var ? Hemen İletişime Geçin !