[ Tente ]

Sabit Tente

Sabit tente Modelleri kullanıldıkları mekana göre imal edilebileceğinden hem küçük hemde büyük alanlar için tasarlanabilir. Cafeler, Otel bahçeleri gibi yerlere özel olarak hazırlanmaktadır.

İsteğe bağlı olarak gölge ve yağmurdan korunmak için istenen her mekanda tercih edilebilir. Özellikle kapı ve salon girişleri, pencere ve kapı üstleri gibi devamlı gölge ve yağmur koruması gerektiren alanlarda kullanılması uygundur.

Sabit tente modelleri ev, cafe, otel ve restaurant gibi mekanların bahçeleri için aynı zamanda evler ve villalarda tercih edilebilir. 2014 yılından bu yana sabit tente sektörlerinde profesyonel hizmet veren Vefa Tente Branda, bu güne kadar yüzlerce sabit tente montaj kurulum hizmetini sorunsuz profesyonel hizmet kalitesi ile gerçekleştirmektedir.

Tente denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olan kuruluşumuz, yüksek kalite ve uygun fiyat hizmet anlayışını bir arada sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler ile sağlam adımlarla ilerlemekteyiz. Verilen temin süresi içerisinde iş teslimi aynı zamanda kaliteli işçilik her zaman dikkat ettiğimiz konuların başında yer almaktadır.

Yaşam alanlarımızın hemen hemen her yerinde ev, bahçe gibi kişisel kullanımlarımız gerekse cafe, otel, yada benzeri kurumsal sabit tente ihtiyaçlarınız için olsun her türlü modellerde benzeri ihtiyaçlarınızda firmamız istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlar ve size uygun sabit tente ürünlerini vaktinde ve en uygun fiyatlarla teslim eder.

Tenteye mi ihtiyacınız var ? Hemen İletişime Geçin !